מובילים
חיים בריאים

aicon

מי אנחנו

מובמנט הינה החברה המובילה בישראל בהפעלת תכניות קידום בריאות. מעל 15 שנים של עבודה בתחום כבר חוללו שינוי ארגוני בחברות מובילות במשק, והביאו לשיפור משמעותי במדדי הבריאות, הביצוע והמוטיבציה בקרב עשרות אלפי אנשים. אנו מתמחים במתן פתרון היקפי לניהול והטמעת תכניות קידום בריאות, ספורט ושירותים מעולם הרפואה, עם ניסיון רב בביצוע פרויקטים מורכבים בזמן נתון בכל חלקי הארץ ובמגוון מגזרים שונים.
חברת מובמנט מעסיקה מאות עובדים מעולמות התוכן של קידום בריאות ואורח חיים בריא, פרא רפואי, ספורט ואורח חיים בריא, יועצי בריאות, דיאטניות, מדריכי כושר, יועצי ארגונומיה, מטפלים, מאמני איכות חיים, אחיות, רופאים ועוד.לחברה מערכות דיגיטליות מתקדמות, אפליקציות טלפוניות, מערכות בסיס נתונים וקשרי לקוחות, המאפשרות ניהול פעילויות בזמן אמת ושמירה על רמת דיווחים מהימנה.
מנהלי החברה, ספורטאים ואנשי בריאות בנשמתם, מגיעים מתחומי ניהול בכיר, רפואת חירום, תזונה, קידום בריאות, תפעול מועדוני כושר, שיווק, הדרכה וספורט תחרותי, ולהם היכרות מעמיקה הן עם קידום אורח חיים פעיל והן עם הסביבה העסקית, המגזר הציבורי והביטחוני, התעשייה וההיי-טק בארץ ובחו"ל.
בין לקוחות החברה ניתן למנות ארגונים מהמגזר הציבורי כמו צה"ל, משטרת ישראל, קופות החולים, משרדי ממשלה ועשרות חברות מהמגזר הפרטי כמו טבע, אינטל, רפאל, התעשייה הצבאית, NICE ,CA ,IBM ,SAP, מיקרוסופט, צ'ק פוינט ועוד.

החזון שלנו

להוביל את מהפכת קידום הבריאות בישראל, תוך התמקדות בתחומי הגוף והנפש. לבנות תכניות ניהול בריאות מקיפות שיחזקו את רווחתו הנפשית של כל אדם, ישפרו את המוטיבציה והתפקוד ויחזקו את התרבות הארגונית.

המחויבות

אנו מתחייבים להוביל את מהפיכת קידום הבריאות תוך התמקדות בלקוחותינו ובצרכיהם. אנו נדאג למערכת יחסים אמינה ונאמנה, המבוססת על דיאלוג הדדי, הקשבה, אכפתיות, איכות, חדשנות ועל הרצון להעניק חווית שירות יוצאת דופן. שותפינו העסקיים ייהנו מפעילות משותפת פורייה, המושתתת על הוגנות, אמינות ומחויבות להצלחה.

חזון

הכל מתחיל בתכנון

תכנון הפרטים הקטנים יביא לתוצאות הטובות ביותר, סוג הארגון, אופי העבודה, מרחבי פעילות, תקציב, העדפות העובדים. המטרה: להביא לתוצאות מיטביות על ידי בניית תכנית מותאמת לכם.

מנהלים עבורכם

מנהלים עבורכם

תשאירו לנו את הניהול ועקבו אחר התוצאות. אנו פועלים במסגרת סדורה של בקרת איכות עם מדדים ברורים לאפקטיביות. ניהול הפעילות מבוסס על טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות המספקים דוחות ומאפשרים שקיפות מול הלקוח.

מחויבות

מהנייר אל השטח

עם ניסיון מצטבר בהפקת אלפי פעילויות, אתם יכולים להיות בראש שקט. לכל פרויקט ממונה מנהל ייעודי שידאג לכל הפרטים ויביא את התכנית לביצוע מושלם, כולל ציוד, תיאומים, אוכל ומענה לבקשות מיוחדות.

מטה

הנהלת החברה מורכבת מספורטאים ואנשי בריאות בנשמתם, המגיעים ממגוון תחומי ניהול בכיר והתמחויות בנושאים כגון: רפואת חירום, תזונה, קידום בריאות, תפעול מועדוני כושר, שיווק, הדרכה וספורט תחרותי. למנהלי החברה היכרות מעמיקה עם עולם התוכן של קידום אורח חיים פעיל ועם הצרכים והדרישות הספציפיות של הסביבה העסקית, התעשייתית וההיי-טק בארץ ובחו"ל.

הצוות המקצועי

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מתחומים שונים של בריאות ואורח חיים בריא: דיאטניות, מדריכי כושר, נותני שירות בתחום הפרא-רפואי, יועצי ארגונומיה, מטפלים, אחיות ורופאים, כולם מומחים בקידום אורח חיים בריא, עם ניסיון רב בביצוע פרויקטים מורכבים והיכרות מעמיקה של המגזר הציבורי, מגזרי בריאות, תעשייה, היי- טק והסביבה העסקית בישראל

הכשרה מקצועית

אנו שמים לנגד עינינו את ההתפתחות האישית ואת צמיחתם המקצועית של עובדינו בכל הדרגים, מתוך הבנה שככל שהם ירחיבו את עולמם, כך המוטיבציה שלהם תהיה גבוהה יותר והשירות שהם יתנו יהיה טוב יותר. אנו מעניקים להם הכשרות מקצועיות בתחומם ומעשירים אותם בקורסים, השתלמויות, ימי עיון וכנסים גם לא בתחומי התמחותם כגון NLP, עזרה ראשונה, פציעות ספורט ועוד. חשוב לנו שהצוות המקצועי ידע לתת מענה רחב ולפתור בעיות בשטח, מתוך ידיעה שדואגים  להם ושהם מחוללים שינוי בחייהם של אנשים אחרים.

שותפים להצלחה

targetcare logo
club 50
infomed
bwell

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו - לוגויים
דילוג לתוכן