סדנת תזונה

aicon

במובמנט

תזונה נכונה

תזונה מאוזנת ונכונה היא המפתח לחיים בריאים, שלווים ורגועים. השפעת התזונה על הגוף היא הרבה מעבר לבריאות הפיזית ולמערכת החיסונית, ונוגעת גם למצב הרוח, לפוריות לפעילות המוח וליכולות הריכוז. אין ספק כי האופן שבו אנחנו אוכלים משפיע על הבריאות שלנו, על מצב הרוח שלנו ועל האנרגיה שלנו. מאידך, תזונה לא מאוזנת יכולה לגרום למספר השפעות שליליות על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, ולהביא להתפתחות של מחלות שונות כמו: השמנת יתר, סוכרת, מחלות לב, לחץ דם גבוה, אנמיה, כולסטרול גבוה, דלדול עצם ועוד, וכן לגרום לבעיות הקשורות בבריאות הנפש והקוגניציה כמו דיכאון, חוסר ריכוז, עייפות וחוסר מוטיבציה. כאשר אדם מבין את חשיבותה של התזונה לבריאותו, הוא לרוב מרגיש צורך לעשות שינוי. שינוי תפיסתי, שינוי הרגלים, שינוי תפריט וכמובן שינוי כללי של הגישה שלו לגבי תזונה. אך שינוי תזונתי הוא לא תמיד תהליך פשוט.

תזונה במקום העבודה

ידוע לנו ששמירה על תזונה נכונה במקום העבודה עשויה להיות מאתגרת. בשל העומס והלחץ לסיים משימות, עובדים רבים בוחרים לאכול מול המחשב ולא לקחת הפסקה מסודרת, להזמין טייק-אווי של מזון מהיר ולא מזין, לדלג על ארוחות, לנשנש. תזונה לא מאורגנת מסוג זה משפיעה באופן ישיר על רמת העירנות ועל יכולת ביצוע העבודה. על מנת להצליח בתהליך של שינוי תזונתי, חשוב מאוד להקפיד על תפריט תזונתי ייחודי ואישי, ולסגל הרגלים חשובים כמו הקפדה על שעות קבועות של ארוחות והימנעות מפיתויים של מזון תעשייתי, מתוק מדי, מלוח מדי, משמין מדי – פיתויים שזמינים מאוד ברוב מקומות העבודה.

סדנת תזונה

סדנת תזונה בעבודה

אנחנו במובמנט יודעים איזה חלק גדול יש לתזונה נכונה בחיים בריאים, וכיצד תזונה נכונה יכולה להשפיע על בריאות העובדים ועל תפוקת העבודה. אחת הדרכים הטובות ביותר לסייע לעובדים לשמור על בריאותם היא הפעלת סדנת תזונה מיוחדת במקום העבודה.

תזונה עם רוח קבוצתית

סדנת תזונה היא דרך מצוינת להתמודד עם נושא באופן קבוצתי. כמעט בכל מקום עבודה כיום ישנו מספר גדול של עובדים הזקוקים ורוצים לרדת במשקל, או כאלו המעוניינים לאכול בריא יותר, אך מרגישים מבולבלים לנוכח המידע הרב והשיטות השונות הקיימות כיום. הפעלת סדנת תזונה לעובדים היא פעילות מתבקשת עבור כל מעסיק שמטפח את בריאות עובדיו.

יצירת מחוברות העובד

סדנת תזונה לעובדים יכולה להתקיים בשעות העבודה, או אחריהן, לפי בחירת המעסיק, ויכולה לתרום רבות למצב הבריאות והמורל של העובדים. אין ספק כי עובד שמקבל שירות כזה במקום עבודתו הוא עובד שילמד להעריך ולהוקיר את מעסיקיו וכך תעלה גם רמת המוטיבציה שלו והרצון להשקיע בתפקידו.

סדנאות לקידום בריאות

סדנאות לקידום בריאות

סדנת תזונה מטעם חברת מובמנט היא רק אחת מיני סדנאות התזונה והבישול הרבות שלנו, המיועדות לקידום בריאות במקומות עבודה. בסדנאות שלנו אנחנו מביאים את המומחים הגדולים בתחום שיעשו סדר בהצפת המידע הקולינרי ובנוסף מציעים לכם: סדנת ירידה במשקל, ייעוץ דיאטני למטבח בארגון, הרצאות במגוון נושאים קולינריים: מהשורות הקטנות שחשוב לקרוא במוצרים שאנחנו קונים בסופרמרקט ועד איזה מזון הכי טוב למוח כשעובדים שעות נוספות במשרד. את סדנת התזונה מעבירים מומחי תזונה ותזונאים קליניים מובילים מטעם חברת מובמנט. לקבלת מידע נוסף אודות סדנת תזונה נכונה צרו עמנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן