סדנאות לעובדים

במובמנט

aicon

סדנאות לעובדים

מגמת קידום אורח חיים בריא במקום העבודה הפכה בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של חברות מובילות בארץ ובעולם, ומניבה מהלך מואץ של שיפור תפקוד הארגון, המתבטא בעליה בתפוקה, ביעילות ובמוטיבציה של העובדים בסביבת העבודה ובצימצום ימי מחלה ועזיבה. אנו במובמנט יודעים כי אורח חיים בריא כולל מרכיבים רבים המרכיבים יחד את השלם: תזונה נכונה ובריאה, פעילות גופנית, הרגלי שינה, מתן תשומת לב מספקת לרוח ולנפש ועוד. כחלק מהחזון שלנו לקידום בריאות ואורח חיים בריא בחברות ואירגונים, אנו מציעים היום מגוון רחב של סדנאות לעובדים במגוון נושאים: החל מתזונה נכונה וסדנאות להרזיה, דרך סדנאות להפסקת עישון ועד לסדנאות לניהול זמן וסדנאות להפחתת לחצים.

מדוע כדאי לבחור בסדנאות לעובדים של מובמנט?

סדנאות לעובדים

שגרת העבודה של עובדים רבים כיום רצופה מטלות, לחצים, עמידה בזמנים, התמודדות עם משימות מורכבות וקשיים נוספים. נוסף על כך, מרבית העובדים שוהים במקום העבודה שעות רבות, לפעמים יותר מהזמן שהם נמצאים בבית. צירוף זה מגביר את הסיכויים לשחיקה וירידה במוטיבציה, התפוקה של העובד נפגעת, והדבר מקרין על חייו האישיים ועל בריאותו.

סדנאות לעובדים מבית מובמנט מאפשרות לעובדי החברה לקחת פסק זמן מסדר היום העמוס שלהם, ומספקות להם הזדמנות לשבור את השגרה השוחקת. בכוחן של הסדנאות לעורר השראה, לדחוף וליצור מוטיבציה לשינוי, ובעיקר- להעניק לכם ולעובדים שלכם כלים פרקטיים יומיומיים לקידום אורח חיים בריא בבית ובעבודה. לסדנאות לעובדים ישנו ערך מוסף: המשימות המוטמעות בסדנאות של מובמנט תורמות לגיבוש הצוות, מגבירות את המחויבות של העובדים לארגון, ומעצימות הן את העובדים כצוות, והן את הפרט בקבוצה.

חשוב לזכור כי ארגון או חברה אשר מעודדים אימוץ אורח חיים בריא והפנמה של הרגלי בריאות חדשים זוכים בעובדים יותר מרוצים, בריאים, ערניים ופרודוקטיביים.

הסדנאות לעובדים של חברת מובמנט מועברות על ידי מיטב המרצים. בין הסדנאות שאנו מציעים:

סדנאות תזונה ואורח חיים בריא

סדנאות תזונה ואורח חיים בריא

סדנאות הרזיה

סדנת מיינדפולנס

סדנת
מיינדפולנס

סדנת
Holistic Fit Therapy

סדנת גמילה מעישון

סדנאות בישול

סדנאות בישול

סדנת הפחתת לחצים

סדנת הפחתת לחצים

סדנת ניהול זמן

סדנת
ניהול זמן

סדנת הורות

סדנת כלכלה משפחתית

סדנת כלכלה משפחתית

ועוד...

דילוג לתוכן