יום ספורט

aicon

במובמנט

יום ספורט הוא פעילות מהנה, מגבשת ומעוררת לכל ארגון. ביום הספורט העובדים ישחררו לחצים, ייהנו , ילמדו להכיר אחד את השני , יספגו מהתרבות והמסרים הארגוניים ויחזרו לעבודה מלאי מוטיבציה ואנרגיה חיובית. לחברת מובמנט ניסיון של מעל 15 שנים בהתאמה, בניה וביצוע של ימי ספורט המתאימים ביותר לצרכים הארגוניים והתקציבים שלכם, אנו נדאג שהיום יתאים לכלל העובדים כך שכל אחד מהם ימצא את הפעילות המתאימה עבורו. יום ספורט יותאם לכל חברה פרטנית, הוא יכול להיות מאופיין אחרת לכל פעילות שתתאים לכל סדר גודל וסוג של החברה.

ממה מורכב יום ספורט?

יום ספורט כולל בדרך כלל טורנירים שונים, משחקים היתוליים, תחרויות ומרוצים, משחקי ראווה ואירוע ספורט מרכזי עם פרסים ומנצחים. אנו בחברת מובמנט יודעים להתאים ולבנות את יום הספורט בהתאם לצרכים הארגוניים ודרישות הלקוח. ימי הספורט מתאימים לביצוע במקום העבודה או מחוץ לעבודה. נשמח שתנסו ותאתגרו אותנו בכדי להציע לכם את יום הספורט המתאים ביותר עבורכם.

היתרונות המרכזיים בארגון יום ספורט לעובדים

גיבוש והכרות

חברות רבות נוטות לעשות פעילות צוותית פעם בשנה ביום חברה, ולאחר מכן נוטים לשכוח את הנושא ולהזניח אותו. חשוב לוודא כי לצוות העובדים יש הזדמנויות עקביות כדי לשמור ולפתח את היחסים שלהם, ולהפוך את סביבת המשרד לידידותית והרמונית יותר. ואיזו דרך טובה יותר עבור הצוות שלך להכיר אחד את השני טוב יותר מאשר בעת יום ספורט לעובדים? זוהי הזדמנות מצוינת עבור העובדים להתרחק קצת מהשולחנות שלהם, לשנות את הלך הרוח שלהם וליצור קשרים אישיים יותר. יום ספורט לעובדים הוא גם הזדמנות נהדרת לקדם את עובדים חדשים ולקבל את פניהם בסביבה נינוחה והומוריסטית. יום ספורט הוא הזדמנות לשבור את המחסומים הארגוניים ולתת לכל אחד מהעובדים אפשרות לביטוי עצמי והתבלטות של האישיות שלו.

עידוד תחרות בריאה

אולי בתור ילדים אנשים פחות אהבו יום ספורט בבית הספר, כי הוא העמיד אותם בסיטואציות שלא כולם בשלים אליהם. אבל עבור אנשים מבוגרים, עידוד תחרות בריאה יכול לתת תוספת מוטיבציה אדירה למקום העבודה. עבור עובדים רבים בתפקידי מכירות למשל, התחרות היא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלהם, ולכן יום הספורט המשרדי הוא הזדמנות נהדרת להביא את יכולותיהם לידי ביטוי. עבור עובדים בתפקידים לא תחרותיים, יום ספורט הוא ההזדמנות להוציא מעצמם את הצד השאפתני והמנצח שלהם. מקרים רבים בהם התגלו עובדים ש"נפלו בין הכסאות" קודם להתרחשות במהלך יום גיבוש ספורטיבי, כאשר המנהלים שמו לב ליכולות חבויות של עובדים מסויימים.

הגברת הפרודוקטיביות ורמות הריכוז

הוכח מדעית כי פעילות גופנית סדירה עוזר לריכוז טוב יותר לאורך זמן. פעילות גופנית מתונה מגרה את אזורי המוח המעורבים בתפקוד הזיכרון כדי לשחרר חומר כימי הנקרא BDNF, או גורם נויטרופי שמקורו במוח. זה חומר טבעי שמשפר את הפונקציונליות של תאי המוח במעגלי הזיכרון.
זיכרון טוב יותר, ריכוז טוב יותר, פרודוקטיביות טובה יותר בהכרח.

מלבד היתרונות של פיתוח המוח, פעילות גופנית סדירה גם תורמת לשיפור רמות האנרגיה, לרמות מתח נמוכות יותר וללב בריא. אלו יתרונות אלה שמשמעותיים גם הרבה מעבר לשעות העבודה.

זריקת אנרגיה לצוות העובדים

אין משרד בעולם שלא ייהנה משינוי אווירה ויום כיף מדי פעם. יום ספורט לעובדים הוא דרך נהדרת לקבץ יחדיו את כל העובדים, לרענן אותם ולהכניס אווירה של שינוי, אוורור והתנעה מחדש. קל מאוד להתרגל לראות את העמיתים שלך בדיוק באותו אופן, בעבודה היומיומית והשגרתית. יום ספורט יכול להביא לחברויות חדשות והחייאת קשרים מקצועיים מה שכמובן תורם מאוד גם לעובדים ברמה החברית וגם למעסיק ברמה הניהולית. עבור המעסיקים חשוב גם לדעת שלא מדובר בהוצאה שנחשבת ליקרה במיוחד. ארגון יום ספורט לעובדים הוא משתלם וכדאי לחברה בכל סדר גודל.

דילוג לתוכן