הרצאות לעובדים

במובמנט

aicon

הרצאות לעובדים

הרצאות לעובדים הן כיום דבר מקובל מאוד בעסקים ובארגונים. מנהלים ומעסיקים רבים מבינים יותר מתמיד שחשוב להשקיע בעובדים, אם רוצים להילחם בתופעות שליליות כמו שחיקה וירידה במוטיבציה של העובדים.
אחת הדרכים לשמור על עובדים מאותגרים מרוצים ויעילים יותר היא לספק להם דרכים ללימוד והעשרת הידע, וזאת באמצעות הרצאות במגוון נושאים שונים.

הרצאות לעובדים – למה זה כדאי?

כיום אנו יודעים כי תפעול וסיפוק העשרה לעובדים הם חלק בלתי נפרד מההצלחה של העסק. פעילויות שוברות שגרה כמו יום גיבוש לעובדים או יום כיף מסייעות לשמור על אווירה טובה במקום העבודה, מגבשות את הצוות ומשיגות שיתוף פעולה טוב יותר בין העובדים. מקום עבודה המשקיע בתכני העשרה ופעילויות שכאלו זוכה בעובדים המרוצים ממקום עבודתם, ויעשו הכל כדי שגם המעסיקים יהיו מרוצים מהם. כתוצאה מכך הם יתפקדו בצורה יעילה יותר, דבר אשר ישפר את התפוקה שלהם באופן משמעותי .

השראה והעצמה.

בכל אחד מאתנו מסתתר אלוף שרק צריך דחיפה קלה, גאון שרק צריך לעורר בו השראה. במגוון ההרצאות בקטגוריה זו תוכלו לשמוע את הסיפור האישי של מי שהגיעו לתחתית וטיפסו משם להיות אלופי עולם, מי שחוללו שינוי משמעותי בחייהם האישיים ובחייהם של אלפי אנשים אחרים ומי שהתמחו בעולם של כושר, בריאות ואחריות חברתית וישמחו לשתף אתכם בכלים ובתובנות שקיבלו.

13 הרצאות

הרצאות לעובדים

תזונה / מזון בריא

שפע המידע בתחום התזונה מבלבל ובכל יום צץ לו טרנד חדש וסוחף. בקטגוריה זו תוכלו להתרשם מהרצאות בנושא תזונה ומזון בריא- ממה שחדש וממה שעדיין תקף, לשאול שאלות ישירות, כמו, מה היתרונות התזונתיים של אבוקדו ושקדים? איך עושים ניקוי רעלים ולמה זה בכלל טוב? האם כדאי לעבור לטבעונות? ומהי תזונת פליאו? מגוון הרצאות רחב על כל מה שבצלחת וגם הרבה מעבר, שינתן על ידי מומחי תזונה, דיאטנים קלינים ועוד.

8 הרצאות

הרצאות לעובדים

הורות ומשפחה

אחרי העבודה הולכים הביתה ושם, יום עבודה חדש מתחיל. הילדים שמנסים לבחון את הגבולות, הבית שהוא למעשה עסק פיננסי וגם הזוגיות שצריך לתחזק ולשמר. בקטגוריה זו תוכלו לבחור בין הרצאות מעשיות בנושאי תזונה משפחתית וכלים לשפר אותה, או הרצאות תיאורטיות על יחסים וגבולות,  הרצאות על שילוב בין קריירה לבית ויצירת דיאלוג אפקטיבי בין בני המשפחה. המרצים המקצועיים שלנו מגיעים ממגוון תחומי כושר, תזונה ופסיכולוגיה ויציגו גם את התיאוריה וגם את הפרקטיקה להתנהלות נכונה במה שבאמת חשוב בחיים.

9 הרצאות

רפואה מונעת והפגת לחצים

קצב החיים המהיר מתיש, כל כך הרבה גורמים מייצרים לחץ פיסי ונפשי ואף אחד אינו חסין. אנחנו מאמינים שלנפש בריאה יש חשיבות בדיוק כמו לגוף בריא ולכן הקטגוריה הזו משלבת שני תחומים. ההרצאות בנושאי רפואה מונעת יתנו לכם כלים יום יומיים לשמירה על בריאותכם, למניעת מחלות ולהארכת תוחלת החיים. ההרצאות בתחום הפגת הלחצים עוסקות בשיטות לשחרור מתחים, כמו: מדיטציה, מיינדפולנס, התמודדות עם חרדות ושיטות אלטרנטיביות אחרות.כבר מזמן הוכח ששילוב פעילויות אלו בשגרה מסייע בתהליכי קבלת החלטות, בניהול, ובהתמודדות עם משברים ועם לחצי היומיום.

8 הרצאות

כושר ואורח חיים בריא

חמים לקום מהכורסא לעשות מה שצריך, אבל לא יודעים היכן להתחיל? האושיות המובילות את תחום הכושר בארץ מגיעות כדי לעורר בכם מוטיבציה להתחיל לזוז. בהרצאות  בנושא כושר ואורח חיים בריא תקבלו מידע על החשיבות בהתאמת סוג הפעילות, טעויות נפוצות, מיתוסים וכמובן, טיפים וכלים מעשיים כמו, איך להתגבר על החסמים העיקריים, איך לשמור על עקביות לאורך זמן, איזה ציוד באמת צריך והכי חשוב: איך ליהנות מהדרך.

8 הרצאות

הרצאות מומלצות

הרצאות לעובדים

לנצח את האי אפשר

לפני שש שנים שקלה איריס 160 ק"ג של משקל עודף וים האשמות, עד שהבינה שהאשמה היחידה זו היא. בואו לשמוע את בוגרת ’בוס בהסוואה‘ מעודדת אתכם לנצח את האי אפשר.

מרצה: איריס זיונץ

3523 השתתפו

הרצאות לעובדים

כיצד קוראים ומפענחים את תוויות הסימון התזונתי

אנו חיים בעידן של שפע ובכל זאת.. לרובינו חסרים ערכים תזונתיים בבדיקות הדם. כיצד אם כך ניתן לבחור נכון מאכלים כך שיהיו בריאים ועשירים תזונתית

הרצאות לעובדים

כלים פשוטים להפגת לחצים

נלמד ונתנסה בכלים פשוטים לשימוש יומיומי בהפגת מתחים המצטברים בגוף-נפש וגורמים לעייפות, עצבנות, חוסר ריכוז, חוסר שקט, קושי בקבלת החלטות. נלמד טכניקות של נשימה, הרפיה ודמיון מודרך, שיכולות להיות זמינות לכל אדם, בכל מקום וזמן.

מעבר להפוגה מרעננת, הרצאות לעובדים יכולות לשמש ככלי מצויין לפיתוח העובדים במובן המקצועי: כאשר עובד נחשף להרצאה בתחום העבודה שלו או בתחום נושק, הוא מקבל למעשה כלים מקצועיים נוספים המאפשרים לו להתפתח ולהתמקצע באופן טוב יותר. כאשר מקום עבודה מספק לעובדים אפשרויות ללמוד ולהתפתח- העובדים יוצאים עם תחושת הוקרה והערכה למקום העבודה שלהם, והופכים לעובדים יעילים ומקצועיים יותר.

יחד עם זאת, הרצאות לעובדים לא חייבות לעסוק רק בנושאים מקצועיים. ישנן הרצאות לעובדים אשר מספקות כלים לחיים בהם יוכלו לעשות שימוש בכל מקום, בבית כמו גם במקום העבודה, כמו למשל הרצאות בנושא אורח חיים בריא, תזונה נכונה, התמודדות עם לחצים וכדומה. הרצאות שכאלו יכולות להעניק השראה ולעורר מחשבה בקרב העובדים, הן מייצרות דרייב ומניעות אנשים לפעולה.
כך למשל, הרצאות לעובדים בנושא הפגת לחצים יכולות ללמד עובדים כיצד להתמודד עם לחצים הנובעים מקום העבודה ולספק להם כלים ושיטות לשחרור מתחים כמו לדוגמה: יוגה, מדיטציה, דמיון מודרך, מיינדפולנס ועוד. שילוב של שיטות אלו בשגרה ידוע כמסייע בתהליכי קבלת החלטות, ניהול והתמודדות עם משברים ולחצי היומיום, ויהפכו את העובדים ליעילים יותר ובריאים יותר, נפשית ופיזית.

הרצאות לעובדים הן רווח הן למקום העבודה והן לעובד עצמו. חברת מובמנט מציעה מגוון רחב של הרצאות לעובדים בנושאים שונים הנוגעים לאספקטים של אורח חיים בריא, ביניהן: הרצאות בנושא תזונה, כושר, ארגונומיה, הפגת לחצים, מוטיבציה, הורות ומשפחה, רפואה מונעת ועוד. הזמינו עוד היום הרצאות לעובדים שלכם!

מעניין אתכם? יש לנו עוד פעילויות

דילוג לתוכן