מובילים
חיים בריאים

aicon

פרויקטים בתחום הבריאות

אנחנו אוהבים אתגרים וגאים בהם. במהלך השנים האחרונות תפעלנו מגוון רב של פרויקטים רב מערכתיים בכל הארץ. אנחנו מפעילים את פרויקט "אורח חיים בריא" בצה"ל, מפעילים את החוגים של קופת חולים מאוחדת עבור לקוחותיה, את מועדון התרבות והכושר של גמלאי משטרת ישראל, את הפרויקט הלאומי "עתיד בריא" לצמצום הסוכרת בישראל ואת פרויקט מדדי האיכות של משרד הבריאות. הגמישות, הניסיון המצטבר והיסודיות שלנו מאפשרים לנו לנצח על פרויקטים מורכבים בפריסה ארצית, בדיוק ובמקצועיות, בראייה כוללנית של התמונה הגדולה, לצד התמקדות בפרטים הקטנים. אלו תכניות הבריאות בפריסה ארצית שאנו אמונים עליהם בימים אלו:

מחויבות

ניהול

מנהלים עבורכם

הפקה

חזון

תפעול

מנהלים עבורכם

ביקורת

האנשים שלנו

ניהול מקצועי

מניעים ומנהלים תהליכי בריאות בפריסה ארצית

אג"ח חברתית SFI

תכנית ארצית למניעת סכרת

אנו גאים להיות הגוף התפעולי שנבחר לנהל את פרויקט "עתיד בריא", זהו פרויקט לאומי שחברו לו משרד הבריאות והאוצר, ביטוח לאומי, קופת חולים כללית ולאומית. מטרתו: מתן רפואה מונעת לצמצום מחלת הסוכרת אצל מטופלים טרום סוכרתיים. במסגרת הפרויקט הפועל בכל רחבי הארץ, מאותרים מטופלים טרום סוכרתיים וזוכים לטיפול פרטני וקבוצתי בתחומי הכושר התזונה וההעצמה. המטופלים מלווים במשך חמש שנים במהלכן נבחנת תופעת צמצום המחלה לעומת קבוצת ביקורת.

משרד הבריאות

פרוייקט התכנית הלאומית למדדי האיכות

פרויקט חשוב שאנו מנהלים בעזרת האחיות המוסמכות שלנו. האחיות מבקרות במרכזים הרפואיים השונים לפי תוכנית עבודה של משרד הבריאות ומבצעות ביקורות עומק על תיקים רפואיים מוודאות נתונים מטייבות ומדווחות. מטרות הפרויקט הם 1) סטנדרטיזציה בטיוב מידע וקידוד הנתונים ברשומה הרפואית. 2) צמצום השונות בתשתיות המידע בין הגופים הנמדדים. 3) בחירה מושכלת של מדדים לתכנית. 4) פרסום מושכל של הממצאים לציבור. 5) שיפור איכות הרפואה בישראל.

משטרת ישראל

תרבות וכושר לגמלאים

חלק גדול מהפרויקטים שלנו מתבססים על התפיסה המשלבת גוף ונפש. עבור מועדון הגמלאים של משטרת ישראל אנחנו מנהלים את כל תחום התרבות והכושר. בנוסף לפעילויות הספורט שמותאמות במיוחד לחברי המועדון, אנחנו דואגים גם לפעילויות חברתיות מקדמות ומגבשות, מפגשים מעצימים, מועדוני משחק, הרצאות במגוון תחומים ואפילו טיולים.

צה"ל

אורח חיים בריא

פרויקט בפריסה ארצית הפונה בעיקר לחיילי הקבע בצה"ל. הפרויקט מתמקד בפעילות גופנית, הרצאות ותוכניות אורח חיים בריא ליחידות השונות. הצוות שלנו כולל תזונאים ומאמני כושר מומחים, אשר מגיעים ליחידות הצבאיות השונות ומתאימים תכניות קבוצתיות ופרטניות של תזונה ואימון.

קופת חולים מאוחדת

מערך החוגים

חברי קופת חולים מאוחדת, זכיתם! אנחנו דואגים לכל מערך החוגים שלכם בכל רחבי הארץ. פילאטיס, יוגה, התעמלות בריאותית, התעמלות בונה עצם, התעמלות פונקציואנלית. אם נדרשת תנועה, אנחנו שם. המדריכים האלופים שלנו מסתובבים בכל הארץ, מלווים מקרוב ומאמנים להצלחה.

דברו איתנו

טל: 03-9098474 | לוד- המלאכה 11, א.ת. הצפוני | תל אביב- הנחושת 4, מגדלי אור כניסה B, קומה 11

אופיין ועוצב ע"יlogo_orderart| נבנה ע"י Csite

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן