יוצרים
איכות חיים

aicon

הרצאות

יש דברים שחייבים לשמוע ממקור ראשון. לכן אנחנו מביאים אליכם את המומחים הכי גדולים בתחומם, מי שהגיעו לשפל ולשיא, מי שהצליחו לעשות את מה שהם עושים כל כך טוב, לעורר השראה, לחדש, לרפא, לחולל שינוי, עד שעכשיו כולם רוצים לשמוע את מה שיש להם לספר על זה, ובצדק. אנו במובמנט מציעים הרצאות בנושא כושר ותזונה הנוגעות לכל האספקטים של אורח חיים בריא: תזונה, ארגונומיה, כושר, הפגת לחצים ועוד, ונוגעות בחייהם של אנשים בצמתים שונים ובחיבורים שונים של גוף ונפש

השראה והעצמה.

בכל אחד מאתנו מסתתר אלוף שרק צריך דחיפה קלה, גאון שרק צריך לעורר בו השראה. במגוון ההרצאות בקטגוריה זו תוכלו לשמוע את הסיפור האישי של מי שהגיעו לתחתית וטיפסו משם להיות אלופי עולם, מי שחוללו שינוי משמעותי בחייהם האישיים ובחייהם של אלפי אנשים אחרים ומי שהתמחו בעולם של כושר, בריאות ואחריות חברתית וישמחו לשתף אתכם בכלים ובתובנות שקיבלו.

13 הרצאות

תזונה / מזון בריא

תזונה / מזון בריא

שפע המידע בתחום התזונה מבלבל ובכל יום צץ לו טרנד חדש וסוחף. בקטגוריה זו תוכלו להתרשם מהרצאות בנושא תזונה ומזון בריא- ממה שחדש וממה שעדיין תקף, לשאול שאלות ישירות, כמו, מה היתרונות התזונתיים של אבוקדו ושקדים? איך עושים ניקוי רעלים ולמה זה בכלל טוב? האם כדאי לעבור לטבעונות? ומהי תזונת פליאו? מגוון הרצאות רחב על כל מה שבצלחת וגם הרבה מעבר, שינתן על ידי מומחי תזונה, דיאטנים קלינים ועוד.

8 הרצאות

הורות ומשפחה

הורות ומשפחה

אחרי העבודה הולכים הביתה ושם, יום עבודה חדש מתחיל. הילדים שמנסים לבחון את הגבולות, הבית שהוא למעשה עסק פיננסי וגם הזוגיות שצריך לתחזק ולשמר. בקטגוריה זו תוכלו לבחור בין הרצאות מעשיות בנושאי תזונה משפחתית וכלים לשפר אותה, או הרצאות תיאורטיות על יחסים וגבולות,  הרצאות על שילוב בין קריירה לבית ויצירת דיאלוג אפקטיבי בין בני המשפחה. המרצים המקצועיים שלנו מגיעים ממגוון תחומי כושר, תזונה ופסיכולוגיה ויציגו גם את התיאוריה וגם את הפרקטיקה להתנהלות נכונה במה שבאמת חשוב בחיים.

9 הרצאות

רפואה מונעת והפגת לחצים

קצב החיים המהיר מתיש, כל כך הרבה גורמים מייצרים לחץ פיסי ונפשי ואף אחד אינו חסין. אנחנו מאמינים שלנפש בריאה יש חשיבות בדיוק כמו לגוף בריא ולכן הקטגוריה הזו משלבת שני תחומים. ההרצאות בנושאי רפואה מונעת יתנו לכם כלים יום יומיים לשמירה על בריאותכם, למניעת מחלות ולהארכת תוחלת החיים. ההרצאות בתחום הפגת הלחצים עוסקות בשיטות לשחרור מתחים, כמו: מדיטציה, מיינדפולנס, התמודדות עם חרדות ושיטות אלטרנטיביות אחרות.כבר מזמן הוכח ששילוב פעילויות אלו בשגרה מסייע בתהליכי קבלת החלטות, בניהול, ובהתמודדות עם משברים ועם לחצי היומיום.

8 הרצאות

כושר ואורח חיים בריא

חמים לקום מהכורסא לעשות מה שצריך, אבל לא יודעים היכן להתחיל? האושיות המובילות את תחום הכושר בארץ מגיעות כדי לעורר בכם מוטיבציה להתחיל לזוז. בהרצאות  בנושא כושר ואורח חיים בריא תקבלו מידע על החשיבות בהתאמת סוג הפעילות, טעויות נפוצות, מיתוסים וכמובן, טיפים וכלים מעשיים כמו, איך להתגבר על החסמים העיקריים, איך לשמור על עקביות לאורך זמן, איזה ציוד באמת צריך והכי חשוב: איך ליהנות מהדרך.

8 הרצאות

הרצאות מומלצות

לנצח את האי אפשר

לנצח את האי אפשר

לפני שש שנים שקלה איריס 160 ק"ג של משקל עודף וים האשמות, עד שהבינה שהאשמה היחידה זו היא. בואו לשמוע את בוגרת ’בוס בהסוואה‘ מעודדת אתכם לנצח את האי אפשר.

מרצה: איריס זיונץ

3523 השתתפו

כיצד קוראים ומפענחים את תוויות הסימון התזונתי

כיצד קוראים ומפענחים את תוויות הסימון התזונתי

אנו חיים בעידן של שפע ובכל זאת.. לרובינו חסרים ערכים תזונתיים בבדיקות הדם. כיצד אם כך ניתן לבחור נכון מאכלים כך שיהיו בריאים ועשירים תזונתית

כלים פשוטיםלהפגת לחצים

כלים פשוטים להפגת לחצים

נלמד ונתנסה בכלים פשוטים לשימוש יומיומי בהפגת מתחים המצטברים בגוף-נפש וגורמים לעייפות, עצבנות, חוסר ריכוז, חוסר שקט, קושי בקבלת החלטות. נלמד טכניקות של נשימה, הרפיה ודמיון מודרך, שיכולות להיות זמינות לכל אדם, בכל מקום וזמן.

מעניין אתכם? יש לנו עוד פעילויות

דילוג לתוכן