מתחם הכושר

aicon

שחלמתם עליו

חדרי כושר בארגונים. כדאי?

יש ימים בעבודה שבהם לא רואים את הסוף, לוח הזמנים בלתי אפשרי, הלחץ היום יומי משפיע על העובדים ובא לידי ביטוי בהיעדרויות תכופות. אנו החברה המובילה בישראל בייעוץ, תכנון הקמה וניהול חדרי כושר במקומות עבודה ובארגונים. הקמנו חדרי כושר במעל 30 מקומות עבודה מהמובילים במשק בינהם חברות הייטק, תקשורת, תעשיה וגופים ציבוריים. אנו בונים ומתפעלים חדרי כושר מקצועיים ומרחבי אימונים בהתאמה לסביבה הארגונית ויש לנו פתרון לכל מסגרת תקציב. להשקעה בחדר כושר במקום העבודה יש יתרונות ברורים ומוכחים: העובדים בריאים ונמרצים יותר, הארגון מרוויח מהפחתה בהיעדרויות, חדר הכושר מהווה מרחב פוטנציאלי לחיזוק עבודת צוות ולשבירת שגרה, האימון המשותף מעורר שיחה ומעודד יצירתיות, מה שהופך את המקום למועדון חברתי וכיפי, הנוחות והזמינות מעודדת את העובדים להתחייב לאורח חיים בריא, הגדרת יעדים בתחום הכושר ועמידה בהן, מעודדת תחושת הישג וגאווה. העובדים שלכם יבואו מוקדם או יישארו שעות נוספות רק בשביל להתאמן יחד עם החברים שלהם. זה בדיוק מה שנקרא: win-win.

מזמינים אתכם לזוז

אנחנו באים להרים אתכם מהכיסא, ישר לחדר כושר, בתוך המשרד! ביחד אתכם נבחן את השטח הפיסי שמיועד לחדר הכושר, נבדוק את כמות העובדים שהוא אמור לשרת, מאפייני העבודה והתקציב. בהתאם לנתונים נבנה תכנית מיטבית עם מספר חלופות למיכשור וציוד.

יעוץ מקצועי

יעוץ מקצועי

מועדון כושר הוא תחום הכושר הרחב ביותר שקיים: מתאים לטווח גילאים רחב, יכול להיות פעיל בכל שעות היממה ומשלב בתוכו פעילות אירובית ואנאירובית. מועדון כושר מאפשר פעילות למתאמנים קבועים, "מכורים", אבל גם לחובבים של פעם-פעמיים בשבוע. אנחנו מתמחים בהתאמת הפעילות לארגון שלכם כך שניצור את התמהיל הנכון של מכשור, חוגים ושעות פעילות בדיוק בשבילכם.

מותאם לקהל יעד

מותאם לקהל יעד

לא יודעים מאיפה להתחיל? בואו נדבר. אנו נשאל אתכם מספר שאלות ראשוניות ונבוא לסיור מקצועי שבו נבחן את כל הפרמטרים. בסוף הבדיקה נוכל לתת לכם יעוץ מקצועי על המתחם הנכון לארגון שלכם מבחינת כמות העובדים, הארגונומיה, התרבות הארגונית, שעות העבודה ואופי הפעילות. לרשותכם יועמדו אנשי מקצוע מומחים הטובים בתחומם כך שתקבלו יעוץ מדויק ונכון לכם.

בחירת מיכשור

בחירת מכשור

אנחנו נתאים את המכשור המקצועי ביותר לחדר הכושר ונבנה מפרט מיוחד בשבילכם.כיוון שאנו נותנים שירות ללקוחות הגדולים במשק, כוח המיקוח שלנו מול ספקי הציוד גדול ואתם תהנו מהמחירים הטובים ביותר למוצרים הטובים ביותר בשוק הספורט, החל ממכשירי כושר גדולים ועד למשקולות קטנות ומזרונים.

תהיו רגועים אנחנו מנהלים

תהיו רגועים אנחנו מנהלים

מנהל צמוד

מועדון הכושר בארגון שלכם משלב את הייחודיות שלכם עם המקצועיות שלנו–והדובדבן שבקצפת, מנהל מטעמנו שכולו מחויב למועדון הכושר בארגון: החל מאדמיניסטרציה וניהול שוטף, וכלה ב"שיווק" המועדון בארגון שלכם–הכל, כדי שכולם יבואו להתאמן וליהנות. לחדר הכושר שנקים עבורכם בארגון מוקצה מנהל צמוד שדואג לאדמיניסטרציה ולניהול השוטף. זהו למעשה, האיש שלנו אצלכם בארגון. המנהל נמצא כאן כדי לתת לכם מענה לכל השאלות, לפתור בעיות וליזום פעילויות. הוא כאן כדי לדאוג שמועדון הכושר שלכם יצליח, יהיה פעיל, אטרקטיבי ושכל העובדים ייהנו לבוא להתאמן בו. אנחנו דואגים שמנהל חדר הכושר יהיה בעל הפרופיל הפסיכולוגי והאישי המותאם ביותר לאופי ולתרבות הארגונית אצלכם ומעניקים לו את כל הכלים להצלחה: צוות מיומן, כלי שיווק עסקיים, מערכות ניהול ממוחשבות וציוד ומכשור מקצועי מוביל.

בחירת צוות מקצועי

בחירת צוות מקצועי

הקשר האישי בין המתאמן למדריך הוא משמעותי להתמדה באימונים ולהשגת תוצאות. אנו רוצים שהעובדים יגיעו להתאמן בחדר הכושר בכיף וירגישו בנוח ולכן אנשי הצוות נבחרים בקפידה על פי התאמה של הפרופיל האישי שלהם לארגון. המדריכים שלנו נבחרים לאחר סינון קפדני והינם מוסמכים כחוק. כולם בעלי תעודות הכשרה להדרכה בחדר כושר, עם עדיפות למורים לחינוך גופני, בוגרי תוארB.Ed . כמו כן, לכולם אישור תקף להגשת עזרה ראשונה. חשוב שתדעו כי באופן שוטף אנו מטפחים את המדריכים והמאמנים שלנו ודואגים לריענון בחומר מקצועי באמצעות קורסים, הכשרות, ימי עיון והרצאות רלוונטיות.

מערכת לניהול המועדון

מערכת לניהול המועדון

ניהול מועדון הכושר היום הוא סטארט-אפ בפני עצמו. מערכת הניהול הינה חלק מובנה ממועדון הכושר שנקים אצלכם, בלעדית לכם והלוגו שלכם יופיע עליה. במערכת הניהול תוכלו לעקוב אחר רישום המתאמנים ולהוציא דוחות משתמשים ברמת פילוח גבוהה ומדויקת. המערכת מקילה על הרישום וההשתתפות, מאפשרת לעובדים להגיש הצהרות בריאות מקוונות, להתעדכן בקלות על הנעשה ולהחזיק כרטיס מתאמן אישי עם נתונים אישיים על תכניות האימון שלהם.

אצלנו כולם מגיעים לאימונים

יצירת תוכנית שנתית

יצירת תוכנית שנתית

לצד ציוד וצוות מקצועי, נבנה לכם תכנית פעילות שנתית מבוססת יעדים ומטרות. נשאף ליצור תכנית מגוונת שתכלול תכנים ופעילויות מתחומים שונים בכל חודש, לדוגמה: ייעוץ תזונתי, עיסויים, ערבי נשים, יריד בריאות וכושר, סדנאות אימון ממוקדות, הרצאות, תחרויות בין צוותים ועוד. התכנית נבנית ביחד איתכם בהתאם לצרכי הארגון ולהעדפות העובדים.

קידום המועדון

קידום המועדון

קידום מועדון הכושר אינו נגמר במודעה חיוורת בלוח השעם של פינת הקפה, אלא כולל תהליכי תקשורת פנים ארגונית מתקדמים: קבוצות פייסבוק, וואטסאפ, תחרויות בין צוותים, חוגים מיוחדים והפסקות פעילות. אנחנו בונים תכנית שיווקית מותאמת מתוך מטרה להניע את כולם להתאמן, להתמיד, להגיע להישגים וליהנות.

פעיליות בתוך המשרד

פעיליות בתוך המשרד

אם חשבתם שכושר עושים רק בחדר הכושר, טעיתם! באמצע היום המדריכים שלנו יפתיעו אתכם במשרד ויעוררו אתכם על ידי פעילות גופנית ומתיחות קצרות, כדי להזרים את הדם ולהעלות את רמת הריכוז. נעשה מדיטציות ופעולות קבוצתיות להפגת מתחים לקראת הגשות, את הנשנושים הגרועים נחליף בהפסקות פרי בריא, בקיצור, כושר ובריאות, כל הזמן, בכל מקום.

דוחות תקופתיים

דוחות תקופתיים

מערכת הניהול שלנו תפיק דוחות תקופתיים על בסיס מדדים שניתן לעקוב אחריהם וללמוד מהם על תהליכי הצמיחה וההשתפרות. המערכת תפיק דוחות פרטניים לעובד אודות מצבו הבריאותי, תדירות הפעילות הגופנית וכן, שינויים שחלו במדדיו האישיים. בנוסף, תוכלו להפיק דוחות כלליים, למשל, מתי השעות "החמות" במועדון, איזו פעילויות פופולריות יותר ואפילו המשקל הכולל שהשילו עובדי הארגון בתקופה נבחרת.

אנחנו מגיעים אליכם הביתה

כושר
מתחמי דירות

מתחמי דירות

אנו מקימים ומתפעלים חדרי כושר במתחמי דירות, המותאמים למבנה ולציפיות הדיירים. את חדר הכושר ינהל לאורך השנה מאמן קבוע, שמכיר את הדיירים ואת יכולותיהם ויזום פעילויות המייצרות קשר חברתי בין הדיירים.

בתי אבות

בתי אבות

לחדרי כושר בבתי אבות יש מאפיינים מיוחדים המותאמים לפעילות גופנית ופיזיותרפיה גריאטרית. לצד ציוד מתאים, תפעול חדר הכושר מתבצע באמצעות מאמן כושר המתמחה בפעילות ייעודית לגיל השלישי.

דילוג לתוכן