הידעת? "חי בריא" מהו ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
לאחרונה יש המון עניין סביב אכילת בשר ומוצריו, לאו דווקא מתוך דאגה לבריאות (כאשר מדובר על בשר איכותי ומזין ולא על כזה מעובד) אלא מתוך אידיאולוגיה וקושי עם תנאי הגידול של בעלי החיים, תנאי הובלתם ואופן שחיטתם.
קרא את כל המאמר
כבר רצת היום? מעולה, ...
מאת:  מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
תמיד נדמה שיוגה וריצה פשוט לא הולכים יחד; הם הפכים, מנוגדים ומרוחקים שנות אור זה מזה על גבי קשת ענפי הפעילות הגופנית. אז זהו, שגם פה המשפט "הפכים נמשכים זה לזה ומשלימים זה את זה" מתאים ככפפה ליד..
קרא את כל המאמר
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות