הידעת? חודש נובמבר ה ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
אף על פי המידע הרב והזמין הנמצא כיום בכל רחבי הרשת ובכלל, על הסוכר ונזקיו, נראה שעדיין הציבור הרחב שרוי בחוסר מודעות לגבי צריכת סוכר. ייתכן כי המודעות ישנה ומה שחסר זה היכולת להניע שינוי ממשי באורח החיים.
קרא את כל המאמר
רוצים ילדים בעלי חוש ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
אין כל ספק כי לילד שהנו בררן באוכל, שאינו מוכן לגוון את התפריט היומי וששולל טעימת מאכלים חדשים, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להגיע לבחירות תזונתיות איכותיות ובריאות.
קרא את כל המאמר
סיגריה? לא תודה, אני ...
מאת:  מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
מי מאתנו לא שמע על כך שהסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן (IARC), המהווה זרוע של ארגון הבריאות העולמי (WHO), הכריזה כי צריכת בשר מעובד מעלה את הסיכון ללקות בסרטן המעי הגס וכי בשר אדום נמצא חשוד כמסרטן?
קרא את כל המאמר
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות