טיפ- חוגגים יום הולד ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
התקופה של לפני החזרה ללימודים הנה תקופה בה נערכות אספות ההורים. זה הזמן לנצל את האספות הללו על מנת לדבר עם הגננות/מורות וכמובן עם שאר ההורים לגבי נושא הכיבוד בימי הולדת.
קרא את כל המאמר
על מערכת ארוחות שבוע ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
החופש הגדול כמעט מאחורינו ואנו החרוצים, כבר הכנו הכל (טוב, כמעט הכל) לחזרתם של ילדינו לספסל הלימודים. קנינו חולצות עם סמל בי"ס, תיק, קלמר ואת כל הציוד הנדרש ואפילו קנינו קופסאות אוכל איכותיות שנאטמות בצורה יוצאת מן הכלל. אבל... מה לגבי ההכנות של מה שיכילו אותן קופסאות אוכל מצוינות? האם גם השנה אתם רוצים להתעכב על הארוחות כל בוקר ולהיכנס לוויכוחים מיותרים עם הילדים על מה למרוח להם הבוקר בסנדוויץ ואיזה פרי ו/או ירק הם יהיו מוכנים לאכול?
קרא את כל המאמר
כיצד להתמודד עם צריב ...
מאת: מובמנט  
אחת הבעיות הגדולות בעונת הרחצה בחופי הים היא מכת המדוזות, אנו מציעים לכם טיפ ובו פתרונות פשוטים להתמודדות עם צריבת המדוזות.
קרא את כל המאמר
במקום חומרי יצירה? ת ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
רוצים שילדכם יחשפו למזונות חדשים ויהיו פחות בררנים באוכל? תנו להם לשחק בשאריות המזון.
קרא את כל המאמר
איך תמנעו מעקיצות ית ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
יתושים ידועים ביכולתם להעביר מחלות כגון מלריה.. אך גם במידה ואינם מעבירים מחלה, מספיק להיעקץ על-ידם שוב ושוב ולהתגרד כהוגן כדי להבין כי כדאי להימנע ממפגשים עמם.
קרא את כל המאמר
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות