כושר בקבוצה
מאת:  
היתרונות של אימון בקבוצה
קרא את כל המאמר
הידעת? כמות פעילות ג ...
מאת: מיכל דוידוביץ בהט דיאטנית קלינית וספורט 
חוקרים באוסטרליה מציעים להחליף את שיטת הסימון התזונתי על גבי אריזות המזון, ובמקום לכתוב כמה קלוריות יש במוצר, הם מציעים לכתוב כמה דקות של פעילות גופנית נדרשות על מנת לשרוף את המזון הנצרך.
קרא את כל המאמר
פעילות משותפת הורים ...
מאת: בן קומיסיונר - מנהל תחום מועדוני כושר  
"אמא "אבא" משעמם לי , "נו אוף למה לא עושים כלום " .... אם אתם הורים משפטים אלו מוכרים לכם במיוחד בתקופת החופש הגדול. לפני שממהרים להוציא כסף על פעילות יקרות ניתן לקיים פעילות משפחתית ללא עלות שתורמת לחיבור עם הילדים ולערך מוסף.
קרא את כל המאמר
פעילות גיבוש באווירה ...
מאת: מובמנט  
יום גיבוש בטבע
קרא את כל המאמר
טיפ למתאמנים בשרב
מאת: בן קומיסיונר מנהל תחום מועדוני כושר בחברת מובמנט  
בימים הקרובים אנו צפויים לחוות עומס חום גבוה ולכן כדי שנוכל לצלוח את הימים האלו בשלום (במיוחד למתאמנים שנינינו ) יש חשיבות גדולה לשמירה על מספר כליים בסיסיים
קרא את כל המאמר
הרשם עכשיו
קבל ניוזלטר שיעזור לך לשמור על הבריאות והכושר במקום העבודה ובכלל
הורד מגזין מובמנט
חברת מובמנט מתמחה בניהול, בנייה ויישום שירותי קידום בריאות בחברות ופעילה במגוון רחב של ארגונים ברחבי הארץ. קידום בריאות הארגון הנו גורם המשפיע על התרבות הארגונית ומוכח מחקרית כמשפר מחוייבות ומעלה את תפוקת העובדים. התהליך מקיף מגוון רב של תחומים כגון פעילות גופנית, תזונה, רפואה מונעת, ארגונומיה, סקר גורמי סיכון, ניהול לחצים ועוד. כחלק מהמערך כולל של שירותי קידום הבריאות בחברה אנו בחברת מובמנט מציעים מגוון שירותים, כגון: הקמת חדר כושר במקום העבודה, סדנאות בנושא תזונה וייעוץ תזונתי לעובדים, ארגון יום כיף לעובדים, מגוון טיפולי רפואה משלימה, סדנאות שחרור ממתחים, סדנאות להפסקת עישון ועוד. כמו אנו מעניקים שירותי ייעוץ בנושאי ארגונומיה.
האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות © כל הזכויות שמורות